
Tau, verktøy og utstyr
- €139
- €19
- €9.79
- €29
- €59
- €179
- Bahco håndsag€29-34%€19
- BeaverCraft | Hatchet | AX6€79
- BeaverCraft | Woodcraft Bushcraft Klyveøks | AX3€119
- BeaverCraft | Yxa | AX4€199
- BeaverCraft | Yxa | AX5€159
- BeaverCraft 12 verktøyvesker TR12€19
- BeaverCraft 7L Skölp G7L/20€29
- BeaverCraft Bushcraft Knife BSH4€69
- BeaverCraft Bushcraft-kniv BSH2€69
- BeaverCraft Bushcraft-kniv BSH3€69
- BeaverCraft Bushcraft-kniv BSH5€49
- BeaverCraft C4M utskjæringskniv€19
- BeaverCraft Dobbeltsidig padleåre i lær LS1P1€29
- Beavercraft Full størrelse lang bøyd meisel Sweep 7L (22mm) GL7 22€39
- BeaverCraft Hatchet AX1€109
- BeaverCraft kompakt treskjærerstikke AX2€109
- BeaverCraft Large Wood Carving Knife Set S57€389
- BeaverCraft Paddle Strop for skje-kniver LS5P1€29
- BeaverCraft PW1 Polishing Wheel€29
- BeaverCraft SC05€109
- BeaverCraft skinnrem polert P1€2.89-21%€2.29
- BeaverCraft Skje kniv 25 mm SK1€19
- BeaverCraft skje kniv 25 mm SK1 venstre€29
- BeaverCraft Skje kniv 55 mm SK5€39
- BeaverCraft Skje kniv 60 mm SK45€29
- BeaverCraft Skjeutskjæringssett S14€59
- BeaverCraft Skölp G3/20€29
- BeaverCraft Sløydkniv med håndtak av eik C4€19
- BeaverCraft Treskjærerbenk Kniv€19
- BeaverCraft treskjærerkniv 60 mm C1€19
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S07€59
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S07 Bok€79
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S09€79
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S09 Bok€69
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S13€59
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S13 Boks€69
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S15€69
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S15X€109
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S19 Bok€79
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S43€79
- BeaverCraft Treskjærerknivsett S43 Bok€79
- BeaverCraft treskjæringsknivsett S09 - Venstre€79
- BeaverCraft Tømmerkniv 20 mm C12€29
- BeaverCraft Tømmerkniv C8€19
- BeaverCraft Universal Detail Pro-kniv C17P€19
- BeaverCraft-meisel G1/10€19
- BeaverCraft-meisel G1/16€19
- BeaverCraft-meisel G1/21€19
- BeaverCraft-meisel G1/24€19
- BeaverCraft-sett med utskjæringskniver S13X€99
- BeaverCraft-sett med utskjæringskniver S18X€199
- Brusletto Brusletto kniver€79
- Brusletto Bryne€9.39
- Brusletto Falken€119
- Brusletto Femund€149
- Brusletto Fiskern€129
- Brusletto Hunter€119
- Brusletto Hunter Premium€189
- Brusletto Nansen€149
- Brusletto Rodane€159
- Brusletto Rypa€159-25%€119
- Brusletto Røy€149
- Brusletto Scout Small€29
- Brusletto Speider€69-29%€49
- Brusletto Tiur€149
- Casström Cognac beltehenger for Kydex€29
- Casström Lars Fält kniv€219
- Casström No 14 Masurbjørk med ildstål€249
- Casström No 14 Micarta med ildstål€239
- Casström No.10 Skogskniv, Micarta, Rustfritt stål, Kydex€189
- Casström No.10 Skogskniv, Rustfritt stål, Masur€199
- Casström No.10 svensk skogskniv€229
- Casström No.10 Svensk skogskniv Micarta€199
- Casström No.10 Swedish Forest Knife, Stabilisert masurhav, Rustfritt stål, Kydex€229
- Casström No.10 Swedish Forest Knife, svart micarta, rustfritt stål, Kydex€189
- Casström No.3 Dangler Black€29
- Casström No.3 Dangler Cognac€29
- Casström No.3 Dangler XL - For brede belter€29
- Casström No.8 SFK Curly birch€169
- Casström No.8 SFK Green Micarta€169
- Casström Overstrike Guard i lær€19
- Casström Safari Mini Hunter€129
- Casström Safari Mini Hunter G10€129
- Casström Safari Mini Hunter Orange skinn€129
- Casström Safari Mini Hunter, stabilisert masurbjørk, Kydex€179
- Casström Swedish Field Dresser, stabilisert masurbjørk, Kydex€199
- Casström Swedish Field Dresser, svart micarta, Kydex€159
- Casström Woodsman blekk. ildstål€229
- Casström Woodsman Svartek€199
- Casström øksholder Cognac Brown€29
- Coghlan's Paracord 550 Black 50 fot€19
- Coghlan's Paracord 550 Olive 15 meter€19
- Coghlan's Paracord 550 Orange 50 fot€19
- Coghlan's Paracord 550 Sand 15 meter€19
- Coghlan's reparasjonssett for telt€7.79
- Coghlan's sammenleggbar spade€29
- Coghlan's system€4.89
- Coghlans håndsag€19
- Coghlans wire så Commando€19
- Drivstoffbeholder 20 liter€29
- Duct Tape 5m€3.89
- Easy Camp-sysett€5.79
- Gentlemen's Hardware Multi-Tool lommekniv€39-26%€29
- Gentlemens Hardware Multi-Tool Grill€49
- Gentlemens Hardware Multi-verktøy€19
- Gentlemens Hardware Multiverktøyhammer€39
- Gerber Bushcraft Axe Coyote Brown€129
- Gerber Dime Micro multiverktøy, svart€39-26%€29
- Gerber E-Tool Folding Spade Serrated€139
- Gerber EAB Lite Fine Edge€29
- Gerber Flatiron Desert Tan€79
- Gerber Freescape Camp Saw€89
- Gerber Gator Clip Point Plain Edge€89
- Gerber Gorge Folding Shovel€49
- Gerber LMF II Infantry€189
- Gerber Lockdown Slim Pry€49
- Gerber Mini Paraframe Tanto€29
- Gerber Pack Hatchet Green€69
- Gerber Paraframe I Fine Edge€49
- Gerber Paraframe I Serrated€49
- Gerber Paraframe Mini Fine Edge€29
- Gerber Quadrant Bamboo€49
- Gerber Suspension NXT€69
- Gorilla Glue 60 ml€19
- Gorilla Tape Camo€19
- Gorilla Tape Svart€19
- Helko Plant CL Pathfinder-øks€119-25%€89
- Helko Werk TL Black Forest Hatchet€119
- Hultafors Dvardala jakt- og skogbruksøks€149
- Hultafors Premium Ekelund jaktøks€149
- Hultafors Premium Hult Klyveøks€169
- Hultafors Premium Qvarfot Huggøks€149
- Hultafors Premium Wetterhall brystøks€439
- Hultafors Premium Åby Skogsøks€249
- Hultafors Premium Ågelsjön håndøks€129
- Hultafors Slipestein for økser€59
- IFISH Campingbukse€49
- IFish Diamond & keramisk brygg€29
- IFISH foldekniv Darkwood€19
- IFISH foldekniv OR Camo€19
- IFISH foldekniv Tre€19
- IFISH Skogbruksøks€59
- Kawacase Large| Lærhylster for Silky Gomboy€99-40%€59
- Kawacase small | Lærhylster til Silky Pocketboy€79
- Krisepakke for bil stor€399
- Krisepakke for bilen Liten€79
- Krisepakke for bilen Medium€189
- Mora kniv Kansbol€39
- Morakniv Amberg Compact Black | Rustfritt stål€49
- Morakniv Amberg Deep Forests | Rustfritt stål€49
- Morakniv Amberg Full Flat Black | Rustfritt stål€69
- Morakniv Bushcraft Survival BlackBlade€79
- Morakniv Eldris Blå | Rustfritt stål€29
- Morakniv Eldris med ildstarter-sett Svart | Rustfritt stål€39
- Morakniv Eldris Red | Rustfritt stål€29
- Morakniv Eldris Svart | Rustfritt stål€29
- Morakniv Garberg BlackBlade med Multi-Mount Svart | Karbonstål€139
- Morakniv Garberg Grand med lærveske | Rustfritt stål€159
- Morakniv Garberg med Multi-Mount Svart | Rustfritt stål€129
- Morakniv Outdoor 2000 Green€29
- Morakniv Risberg Blueberries | Rustfritt stål€19
- Morakniv Risberg Cloudberries | Karbonstål€19
- Morakniv Risberg Deep Forests | Rustfritt stål€19
- Morakniv Risberg Lingonberries | Rustfritt stål€19
- Multifunksjonsspade Mini€49
- Multiverktøy 23-i-1€69
- Nikwax | Down Wash Direct | 300ml€19
- Nikwax | Tent & Gear Solarproof | 500ml€29
- Nikwax | Tent & Gear Solarwash | 500ml€19
- Nikwax | TX.Direct Wash-In | 1L€39
- Nikwax | TX.Direct Wash-In| 300ml€19
- Nikwax Tech Wash | 1L€29
- Nordic Operator 101 - En kompromissløs overlevelseskniv for nordiske forhold€129
- Nordic Operator Gator€119
- Nordic Operator Pocket€79-38%€49
- Opinel Corcscrew Knife No10€49
- Opinel No 03 foldekniv i karbonstål€19
- Opinel No 04 foldekniv i karbonstål€19
- Opinel No 05 foldekniv i karbonstål€19
- Opinel No 06 foldekniv i karbonstål€19
- Opinel No 08 foldekniv i karbonstål€19
- Opinel No 09 foldekniv i karbonstål€19
- Opinel No 10 foldekniv i karbonstål€29
- Opinel No8 Outdoor Blue€49
- Opinel No8 Outdoor Orange€49-20%€39
- Overlevelseskompass med paracord 8 tommer, svart€19
- Overlevelsessett Øyekniv Granat€19
- Paracord 550 Nylon Yellow - 100 Feet€19-48%€9.79
- Paracord armbånd sølv spenne K2139 9 tommer Sand€19
- Paracord armbånd sølv spenne K2139 9 tommer Svart€19
- Paracord K2132 9 tommer Olive€19
- Paracord K2132 9 tommer svart€19
- Paracord overlevelseskompass 8 tommer Coyote€19
- Paracord overlevelseskompass 8 tommer grønn€19
- Paracord-armbånd med sølvspenne K2139 9 tommer grønn€19
- Paracord-kompass K2023 9 tommer grønt€9.79
- Paracord-kompass K2023 9 tommers sand€9.79
- Peltonen M07 Ranger Puukko | Cerakote OD | TPEgreen | Compositegreen€119
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Compositeblack€109
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexblack€139
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexcoyote€139
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexgreen€139
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexmulticam€149
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEcoyote | Compositecoyote€109
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEgreen | Compositegreen€109
- Peltonen M07 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEorange | Compositeblack€109
- Peltonen M07 Ranger Puukko | Ubelagt | TPE-svart | Kompositt-svart€99
- Peltonen M07 Ranger Puukko | Ubelagt | TPEsvart | Lærsvart€119
- Peltonen M23 Ranger Cub | Ubelagt | TPE-svart | Kydex-svart€99
- Peltonen M23 Ranger Cub | Ubelagt | TPE-svart | Kydexmulticam€99
- Peltonen M23 Ranger Cub | Ubelagt | TPEcoyote | Kydexcoyote€99
- Peltonen M23 Ranger Cub | Ubelagt | TPEgrønn | Kydexgrønn€99
- Peltonen M23 Ranger Cub | Ubelagt | TPEorange | Kydexorange€99
- Peltonen M23 Ranger Cub | Ubelagt | TPEsvart | Lærsvart€99
- Peltonen M95 Ranger Puukko | Cerakote OD | TPEgreen | Compositegreen€119
- Peltonen M95 Ranger Puukko | CerakoteFDE | TPEcoyote | Composite coyote€109
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Compositeblack€109
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexblack€139
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexcoyote€139
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Kydexmulticam€179
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEblack | Leatherblack€129
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEcoyote | Compositecoyote€109
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEgreen | Compositegreen€119
- Peltonen M95 Ranger Puukko | PTFEblack | TPEorange | Compositeblack€119
- Peltonen M95 Ranger Puukko | Ubelagt | TPE-svart | Kompositt-svart€109
- Peltonen M95 Ranger Puukko | Ubelagt | TPE-svart | Lærsvart€119
- Petromax Kløvekniv 17 cm€189
- Petromax kokkekniv 17 cm€129
- Petromax universalkniv 14 cm€79
- Silky Bigboy 2000 Buet 360-6,5€89
- Silky Bigboy 360-10€79
- Silky Bigboy Curve Professional Outback Edition€129
- Silky Bigboy Curve Professional Outback Limited Edition Extra-blad€49
- Silky F 180 - 7,5€49
- Silky Gomboy Curve Professional 240-8€79
- Silky Gomboy Curve Professional Outback Edition€79-25%€59
- Silky Gomboy Curve Professional Outback Limited Edition Extra-blad€39
- Silky Gomboy Kuro 240 mm - Begrenset utgave 40-årsjubileum€99
- Silky Gomboy Professional 210€59-17%€49
- Silky Gunfighter 330€99
- Silky Katanaboy 550-5€299
- Silky Katanaboy 650-4€339
- Silky Katanaboy 700-4€369
- Silky Katanaboy Extra Smooth€129
- Silky Nata 240€119
- Silky Nata Outback€149
- Silky Pocketboy Curve Professional€59
- Silky PocketBoy Professional medium€49-20%€39
- Silky Pocketboy Straight Professional Outback Edition€69
- Silky Pocketboy Straight Professional Outback Limited Edition Extra blad€39
- Silky Sagblad Bigboy 2000 360-6,5 kurve ekstra stor€49
- Silky Sagblad Gomboy kurve 210-8€39
- Silky Sagblad Gomboy kurve 240-8€39
- Silky Super Accel 210 - 7,5€59
- Silky Super Accel Curve€69
- Silky Ultra Accel Curve 240-7,5€79
- Slepetau 3 tonn€19
- Snøspade€19
- SOL Gaffateip€5.49
- startkabler€19
- Teleskopisk isskrape med snøbørste€19
- Wazoo Viking Whetstone€79-38%€49
- Wiresag€7.79
- Wiresag, 3-pakning€29
- Yxa Coyote€49
Populära produkter i underkategorierna
Vis alleGuider & ressurserVis alle
Vanlige spørsmål
Hvilket verktøy trenger jeg på tur?
Kniv, sag eller øks og litt paracord dekker det meste.


















































































































































































































































































